Pracownicy Urzędu

Budynek Urzędu Gminy ul. Niepodległości 1 i 4

Wójt Gminy Nowa Ruda
Adrianna Mierzejewska
(74) 872 0900
pok. nr 9



Zastępca Wójta
 Paweł Szafran
 (74) 872 0907    
pok. nr 7
e-mail: pszafran@gmina.nowaruda.pl
 
Sekretarz  Gminy
Iwona Sudoł
(74) 872 0910
 pok. nr  6 
e-mail: iwona_sudol@gmina.nowaruda.pl   


Referat Organizacyjny i Spraw Obywatelskich i Obrony Cywilnej (OSOOC)

 Kierownik referatu
 Iwona Sudoł

 (74) 872 0910
 pok. nr 6
 e-mail: iwona_sudol@gmina.nowaruda.pl   

    
 Główny specjalista ds. kadr
 Agnieszka Polak
 (74) 872 0908
  pok. nr 16
  e-mail: a.polak@gmina.nowaruda.pl
    
 
 Główny Specjalista ds. administracyjno-organizacyjnych
 Aneta Witkowska
 (74) 872 0906
 pok. nr 16
 e-mail: awitkowska@gmina.nowaruda.pl
    
 Główny specjalista ds. rady gminy     
 Sylwia Maciejczyk
 (74) 872 0905
 pok. nr 11
 e-mail: sylwia@gmina.nowaruda.pl
    

Główny specjalista ds. informatycznych
 Piotr Brzóska
 e-mail: p_brz@gmina.nowaruda.pl
    
 Główny specjalista ds. Zarządzania
 Kryzysowego i Obrony Cywilnej
 Mateusz Hryckiewicz
 
(74) 872 0924
  pok. nr 3
  e-mail: bip@gmina.nowaruda.pl
    

 Główny specjalista ds. wojskowych  
 i dowodów osobistych
 Elżbieta Tyszka
 (74) 872 0919
 pok. nr 1
 e-mail: ewidencja.ludnosci@gmina.nowaruda.pl
    
 Inspektor ds. ewidencji
 ludności i dowodów   osobistych
 Anna Juszczak
 (74) 872 0919
 pok. nr 1
 e-mail: ewidencja.ludnosci@gmina.nowaruda.pl

    
Inspektor ds. kancelaryjno-technicznych
 Iwona Stańczyk
 (74) 872 0900
 pok. nr  8
 e-mail: istanczyk@gmina.nowaruda.pl


    
Referat Gospodarowania Mieniem Komunalnym (GMK)

 Kierownik Referatu
Krzysztof Niebora

(74) 872 0945
pok. nr 14
e-mail: k.niebora@gmina.nowaruda.pl
    
 Główny specjalista ds.  
 gospodarowania  mieniem komunalnym
Renata Krazińska
(74) 872 0918
 pok. nr 15
e-mail: renia_krazinska@gmina.nowaruda.pl
    
 Inspektor ds.
 gospodarowania  mieniem komunalnym
 Dagmara Karczyńska
 
(74) 872 0914
 pok. nr 15
 e-mail :d.karczynska@gmina.nowaruda.pl
     
Inspektor ds.     
 gospodarowania mieniem  komunalnym
Natalia Pawłowska
(74) 872 0903
 pok. nr 15
 e-mail: npawlowska@gmina.nowaruda.pl
    
Główny specjalista ds. gospodarowania mieniem komunalnym
Anna Kochniarczyk   
(74) 872 0915
pok. nr 2
e-mail: ania_kochniarczyk@gmina.nowaruda.pl

Główny specjalista ds. gospodarowania mieniem komunalnym
Dorota Król
(74) 872 0915
pok. nr 2
e-mail: d.krol@gmina.nowaruda.pl

Główny specjalista ds.  gospodarki mieszkaniowej
Dawid Fecko
(74) 872 0917
 pok. nr 13
e-mail: d.fecko@gmina.nowaruda.pl
    
Podinspektor ds. budownictwa ogólnego
Dawid Gruda
(74) 872 0916
pok. nr 2
e-mail: dgruda@gmina.nowaruda.pl

Referent ds. gospodarki mieszkaniowej
Kamila Złotnik
(74) 872 0926
pok. nr 13
e-mail: k.zlotnik@gmina.nowaruda.pl

Inspektor ds. gospodarki mieszkaniowej
Agnieszka Szadkowska
(74) 872 0915
pok. nr 2

Referat Oświaty i Spraw Społecznych (OSS)

 Kierownik Referatu
Izabela Słowek - Chorób
(74) 872 0911
 pok. nr 5
e-mail: izabela.slowek@gmina.nowaruda.pl

 Główny specjalista ds.społecznych
 Danuta Radzik-Dyl
 (74) 872 0923
 pok. nr  5
e-mail: d.radzik@gmina.nowaruda.pl
    
Główny specjalista ds. społecznych
Marta Kołodziej
(74) 872 0933
pok. nr  5
e-mail: mkolodziej@gmina.nowaruda.pl     

mł. referent ds. oświaty
Kornelia Garbowska
(74) 872 0933
pok. nr 5
e-mail: kgarbowska@gmina.nowaruda.pl

Referat Rachunkowości Budżetowej i Dochodów (RBD)

Skarbnik Gminy
Urszula Brzóska
(74) 872 0932
 pok. nr 14
e-mail: ula_brzoska@gmina.nowaruda.pl
   
 Zastępca Skarbnika Gminy
 Gabriela Koleśnik
 
(74) 872 0934
 pok. nr 13
 e-mail: g.kolesnik@gmina.nowaruda.pl

    
 Inspektor  ds. księgowości
 Agnieszka Burek
 
(74) 872 0936
 pok. nr 12
 e-mail: aga.burek@gmina.nowaruda.pl
    
Główny specjalista ds. płac i księgowości oświatowej
Bożena Szymczak
 (74) 872 0938
 pok. nr 11
e-mail: b.szymczak@gmina.nowaruda.pl
    
Główny specjalista ds. dochodów budżetu
 Stanisława Bachleda  - Kuzak
 
(74) 872 0943
 pok. nr 13
 e-mail: s.bachleda@gmina.nowaruda.pl
    
Główny specjalista ds. księgowości oświatowej
 Jolanta Gracz
 (74) 872 0939
 pok. nr 11
 e-mail: j.gracz@gmina.nowaruda.pl

    
 Podinspektor ds. księgowości podatkowej
 Krystyna Połetek
 
(74) 872 0937 
 pok. nr 4
 e-mail: krystyna.poletek@gmina.nowaruda.pl
    
Kasa  (zastępstwo)
Stanisława Paździorko

Podinspektor ds.  księgowości budżetowej
(74) 872 0920
pok. nr 1
e-mail: s.pazdziorko@gmina.nowaruda.pl
    
Podinspektor ds. płac
Lilianna Lorenc
(74) 872 0942
 pok. nr 12
e-mail: llorenc@gmina.nowaruda.pl
     
Główny specjalista ds. podatków i opłat
 Barbara Michalak
 (74) 872 0922
 pok. nr 4
e-mail: barbara.michalak@gmina.nowaruda.pl
    
Główny specjalista  ds. wymiaru  podatków
Patrycja  Jarecka - Ciupa
(74) 872 0921
 pok. nr 4
e-mail: patrycja.jarecka@gmina.nowaruda.pl
    
Inspektor ds. księgowości budżetowej
 Danuta Bolisęga  
(74) 872 0913
 pok. nr 15
e-mail: dbolisega@gmina.nowaruda.pl

Inspektor ds. gospodarki komunalnej
Marzena Borkowska
(74) 872 0930
 pok.nr 9
e-mail: m.borkowska@gmina.nowaruda.pl     
 
 Inspektor ds. księgowości budżetowej
 Anna Glanc   
(74) 872 0930
 pok. nr 9
e-mail: a.glanc@gmina.nowaruda.pl
    
 Inspektor - księgowa ds. dochodów budżetu
 Jadwiga Burczyk- Drożdżowska
 (74) 872 0913
 pok. nr 15
e-mail: jadwiga.burczyk@gmina.nowaruda.pl
     

    
Młodszy referent ds. księgowości budżetowej
Karolina Staniocha
(74) 872 0931
pok. nr 9
e-mail: k.staniocha@gmina.nowaruda.pl

 Referat Inwestycji i Zagospodarowania Przestrzennego

Kierownik Referatu
Aneta Potoczna

(74) 872 0944
 pok. nr 4
e-mail: apotoczna@gmina.nowaruda.pl
    
 Główny specjalista ds.  
 planowania i zagospodarowania   przestrzennego
Paweł Jakubiak
(74) 872 0928
pok. nr 1
e-mail: p.jakubiak@gmina.nowaruda.pl
    
Główny specjalista ds.
środków pomocowych
Justyna Klich
(74)872 0925
 pok. nr  5     
 e-mail: jklich@gmina.nowaruda.pl

Główny specjalista ds.
środków pomocowych
Dominika Marczak
(74) 872 0946
pok. nr 5
e-mail: d.marczak@gmina.nowaruda.pl

    
Referat Infrastruktury Technicznej i Ochrony Środowiska

 Kierownik Referatu
Tomasz Zieliński
(74) 872 0940
 pok. nr 7
e-mail: tomek.zielinski@gmina.nowaruda.pl
    
Inspektor  ds. infrastruktury  technicznej
Janusz Król
(74) 872 0941
 pok. nr 6
e-mail: j.krol@gmina.nowaruda.pl
    
Inspektor  ds. infrastruktury technicznej
Paweł Rogóż      
(74) 872 0929           
 pok. nr 6
e-mail: progoz@gmina.nowaruda.pl
     
Główny specjalista ds. infrastruktury technicznej
Radosław Gorczycki
(74) 872 0904
pok. nr 6
e-mail: rgorczycki@gmina.nowaruda.pl

 Samodzielne stanowiska
Samodzielne stanowisko Głównego specjalisty ds. organizacyjnych, analiz i sprawozdawczości
Ryszard Czerewaty
pok. nr 3

 Samodzielne Stanowisko ds. Promocji, Turystyki i Kontaktów z Mediami
 Barbara Adamska
 (74) 872 0927
 pok. nr 5
 e-mail: badamska@gmina.nowaruda.pl

 Samodzielne Stanowisko ds. leśnictwa, Ochrony Przyrody i Utrzymania Czystości.
Paweł Mazurkiewicz
(74) 872 0904
 pok. nr 7 
e-mail: pmazurkiewicz@gmina.nowaruda.pl

  Audytor Wewnętrzny
 
Audytor
Tadeusz Słocki

Wytworzył: Aneta Witkowska (13 lipca 2016)
Opublikował: Aneta Witkowska (13 lipca 2016, 14:30:29)

Ostatnia zmiana: Aneta Witkowska (11 września 2018, 08:22:21)
Zmieniono: Aktualizacja danych

rejestr zmian tej informacji »


Liczba odsłon: 10763

wersja do zapisu wersja do druku

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Cookies.

Zamknij